3 harekette hayatınız şık,
ütü masanız sır olacak!


İster salonda, ister banyoda!
Pratikliğin ve şıklığın konforunu evinizin her alanında yaşayın.

Pratik dekoratif duvara monte

Lüksü, inceliği zarafeti ve konforu kreatif tasarımlarıyla ütü masasına yansıtan BySolvo; Evinizin dekorasyonuna şıklık katacak.

Ütü yapmak hiç bu kadar
eğlenceli olmamıştı!

Dağ gibi gözünüzde büyüyen ütüler ya da tek bir parça ütü için girdiğiniz onca zahmet; by Solvo ütü yapmayı eğlenceli ve kolay hale getiriyor.

Dekoratif olmayan görüntüsü yüzünden kapı arkalarına dolap diplerine saklanan oldukça da yer kaplayan ütü masanız yerine; Göz alıcı by Solvo'nun eşsiz tasarımını keşfedin.


Sıradanlık hiç ona göre değil!
BySOLVO; Kusursuzluğun ütü masası hali!

Ütü masanızla mücadele etmeyin!
Kurulumu ve kullanımı oldukça meşakatli olan klasik ütü masalarının aksine BySOLVO PRATİK ÜTÜ MASASI saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelerek sizi istenmeyen bu yükten kurtarıyor.

Sihir gibi! Basit üç hareketle ütü masanızı kurun!
KOLAY KURULUM

Ürün demonte olarak size ulaşır. Paket içeriğindeki kurulum kılavuzunu ve montaj CD'sini kullanarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan BySolvo Pratik Ütü Masasını, hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

PAKETLEME VE AKSESUAR POŞETİ

Ürünler özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiş karton kutular içersinde içlerinde koruyucu strafor malzemelerle sabitlenmiş güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenmiştir.

Paket içerisinde açıklayıcı kurulum klavuzu, montaj CD'si ve ürünlerin kurulması için gerekli akseusarlar poşet içersinde mevcut halde sevk edilmektedir.


Ürün Paket İçeriği

• Kurulum Klavuzu
• Montaj Şablonu
• 6 tk duvara bağlantı vidası ve dübeli
• Kolay Kurulum Montaj CD'si
 
 
© Copyright 2013 bySolvo. Tüm hakları saklıdır.
 
Güvenli Alışveriş
 

Sitemizin güvenliği
256 BitSSL Sertifikası ile
sağlanmaktadır.

 
 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır. Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

 
Aynı Gün Kargo Garantisi
 

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur. Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.