BySolvo TWIN 360 Çerçeveli Takı ve Çok Amaçlı Dolap,
Az yer kaplamasına rağmen bu fonksiyonel dolapta 32 adet küpe, 32 adet kolye, 22 adet yüzük, 4 adet gözlük, dilediğiniz kadar şal, eşinizin tüm kravatları, kozmetik ürünleriniz, makyaj malzemelerinizle birlikte giysilerinizi ve ayakkabılarınızı muhafaza edebilir, vestiyer bölümünde ceketinizi, montunuzu asabilir ve boy aynası sayesinde tüm hazırlığınızı tek bir alanda rahatça yapabilirsiniz.

BySolvo TWIN 360 Çerçeveli Takı ve Çok Amaçlı Dolap,
Takı ve aksesuarlarınızın yanı sıra geniş ve çok yönlü kullanım alanları ile giysileriniz, saç-cilt bakım malzemeleriniz, kitaplarınız, süs eşyalarınız, şallarınız ya da eşinizin kravatları için eşsiz kullanım imkânı sunmaktadır.

BySolvo TWIN 360 Çerçeveli Takı ve Çok Amaçlı Dolap,
Zemin üzerinde çok az yer kaplamakta ve dar alanlar için vazgeçilmez bir çözüm olarak öne çıkmaktadır. üretilmektedir

 
• 360 derece dönebilen özel bir mekanizma ile donatılan bu dolap hem ön hem de arka tarafı olmak üzere iki yönlü kullanım imkânı sunmaktadır.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap; ister takı dolabı, ister kitaplık, ister pano, ister vestiyer, ister ayakkabılık, ister giysi dolabı olarak kullanılabilir.

• Çok sevdiğiniz takılarınızı ile birlikte diğer tüm eşyalarınızı hem estetik hem de işlevsel bir dolapta düzenli bir şekilde muhafaza edin, yerden ve zamandan tasarruf edin.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, sade, zarif ve çok amaçlı bir dolap.

• Boy aynası önünde makyaj yapmak, giydiklerinizi üzerinizde görmek ve en doğru takınızı seçmek artık eskisinden daha kolay.BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, bütün hepsini bünyesinde barındırabilen tek dolap.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap sayesinde aksesuarlarınız artık birbirine karışmıyor, değer verdiğiniz takılarınız kolaylıkla ve muntazam bir şekilde elinizin altında.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, küpe, yüzük, kolye, fular, şal, gözlük, saat, kozmetik, kravat ve diğer özel eşyalar ile birlikte eşlere ayrı ayrı kullanım alanı sunmaktadır.• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, takı ve aksesuarlarınızın yanı sıra geniş ve çok yönlü kullanım alanları ile giysileriniz,kitaplarınız, süs eşyalarınız ya da eşinizin kravatları için eşsiz kullanım imkânısunmaktadır.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, zemin üzerinde çok az yer kaplamakta ve dar alanlar için vazgeçilmez bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, sağlam yapısı, kolay çizilmez yüzey kaplaması, geniş boy aynası, kaliteli malzemesi ve yumuşak kadife kaplaması ile son derece işlevsel ve pratik bir üründür.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, banyo gibi nemli alanlar dahil evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir.

• BySolvo TWIN 360 Takı ve Çok Amaçlı Dolap, kanserojen olmayan Avrupa Standartlarında E-1 doğa dostu malzeme kullanımı sayesinde sağlığınıza özen gösterir.

• Güvenilir hizmet ve servis kalitesi ile.

KOLAY KURULUM

Ürün demonte olarak size ulaşır. Paket içeriğindeki kurulum kılavuzunu ve montaj CD’sini kullanarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan BySolvo Twin 360 Çerçevesiz Takı ve Çok Amaçlı Dolabı, hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.


PAKETLEME VE AKSESUAR POŞETİ

Ürünler Özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiş karton kutular içersinde içlerinde koruyucu strafor malzemelerle sabitlenmiş güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenmiştir. Ürün içersinde Kurulum için gerekli olan Aksesuar poşeti yer almaktadır.


Ürün Paket İçeriği
• 5 Kat dayanıklı karton
• Koli içi strafor destekler
• Kalın shrink naylonu ile ekstra koruma


Tüm ürünlerimiz 2 Yıl garantilidir


 
 
© Copyright 2013 bySolvo. Tüm hakları saklıdır.
 
Güvenli Alışveriş
 

Sitemizin güvenliği
256 BitSSL Sertifikası ile
sağlanmaktadır.

 
 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır. Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

 
Aynı Gün Kargo Garantisi
 

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur. Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.