HAKKIMIZDA
 

By solvo mobilya ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi kendine hedef edinmiş ve 2013 Yılında başladığı Ar-Ge çalışmalarıyla, müşteri memnuniyetini esas alarak üretime başlamıştır.
 

Şık, estetik ve fonksiyonel tasarımları, modern hayatın içinde rahatlıkla kullanılabilecek bir şekilde, en kaliteli malzemeyle en uygun fiyatı buluşturarak bySolvo markasının ürün yelpazesini sürekli yenileyerek siz müşterilerine sunmaktadır.
 

BySolvo,müşterilerine kaliteyi uygun fiyata sunmasının yanında, dünya modasını takip ederek, kendi modasını yaratmaktadır. bysolvo, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.
 

Firmamız, yaptığı yatırımlarla büyüme yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.
 

AB standartlarında Yüksek kaliteli üretim hattına sahip bySolvo ürünlerini devamlı güncel ve günlük yaşantıyı kolaylaştıracak şekilde özenle tasarlayıp beğeninize sunmaktadır..

BySolvo, ürünlerini Türk müşterilerinin yanı sıra Avrupa ve Amerika'da oluşturduğu partnerlerle birlikte geniş coğrafyalara ürün sunumunu gerçekleştirmeyi planlamakta ve bunlarla ilgili çalışmalara önem vermektedir. Kullanıcıların ve kamuoyunun beğenisini kazanıp, bu beğeniyi birçok tasarımla pekiştirerek, modern ve farklılık yaratacak çizgisi, öncü konumu, yaşam tarzlarını belirleyen yaklaşımıyla büyümeye devam eden bySolvo, dünya markası olmayı hedefleyen anlayışı kendine ilke edinmiştir.
 

Misyonumuz:
AR-GE faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım amaçlarına uygun, AB standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.
 

Vizyonumuz:
Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltip, çalışmalarımızı sürdürmektir.
 

Kullanıcıların ve kamuoyunun beğenisini kazanıp, bu beğeniyi birçok tasarımla pekiştirerek, modern ve farklılık yaratacak çizgisi, öncü konumu, yaşam tarzlarını belirleyen yaklaşımıyla büyümeye devam eden BySolvo, dünya markası olmayı hedefleyen anlayışı ilke edinmiştir.

 
 
AB standartlarında Yüksek kaliteli üretim hattına sahip by Solvo ürünlerini devamlı güncel ve günlük yaşantıyı kolaylaştıracak şekilde özenle tasarlayıp beğeninize sunmaktadır..
 
   
 
 
 

 
 
© Copyright 2013 bySolvo. Tüm hakları saklıdır.
 
Güvenli Alışveriş
 

Sitemizin güvenliği
256 BitSSL Sertifikası ile
sağlanmaktadır.

 
 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır. Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

 
Aynı Gün Kargo Garantisi
 

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur. Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.