3 harekette hayatınız şık,
ütü masanız sır olacak!


İster salonda, ister banyoda!
Pratik şıklığı evinizin her alanında yaşayın.
Duvarınızın en güzel yerinde asılı bir ayna düşünün! Aslında onun bir ütü masası olduğunu sadece siz bilin!

İster kırmızı!
İster beyaz!
İster kahve!


Lüks kavramını, zarafet ve konforla ütü masasına yansıtan BySolvo, tasarımlarıyla hayatınıza şıklık katacak.

Ütü yapmak hiç bu kadar
eğlenceli olmamıştı!

Dağ gibi gözünüzde büyüyen ütüler ya da tek bir parça ütü için girdiğiniz onca zahmeti unutun. BySolvo ile ütü yapmak artık eğlenceli ve daha kolay…

Dekoratif olmayan görüntüsü yüzünden kapı arkalarına dolap diplerine saklanan oldukça yer kaplayan ütü masanız yerine; göz alıcı BySolvo'nun eşsiz tasarımını keşfedin.


Sıradanlık hiç ona göre değil!
Ovalin estetiği, dikdörtgenin keskin hatları, aynanın gizemi, parlak trend renklerin uyumu, BySOLVO; Kusursuzluğun ütü masası hali!

Ütü masanızla mücadele etmeyin!
Kurulumu ve kullanımı oldukça meşakatli olan klasik ütü masalarının aksine BySOLVO AYNALI ÜTÜ MASASI saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelerek sizi istenmeyen bu yükten kurtarıyor.

Sihir gibi! Aynanızı hafifçe öne çekip yana doğru kaydırın basit tek bir hareketle ütü masanızı kurun!
 • Klasik ütü masası tek bir amaca hizmet ederken, BySolvo Aynalı Ütü Masası hem boy aynası hem de ütü masası olarak kullanılır.
 • Klasik ütü masası görünmesini istemediğiniz için kapı arkaları vb. yerlerde saklanırken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, evinizin başköşesinde bile şık durur.
 • Klasik ütü masası her kullanım için tekrar kurulurken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, bir kez kurulur ve saniyeler içinde hazır hale getirilir.
 • Klasik ütü masası her kullanım için yükseklik ayarı gerektirirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, anatomik yapınıza en uygun şekilde monte edilerek sabitlenir.
 • Klasik ütü masası ani ve tehlikeli şekilde kapanabilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, otomatik olarak kilitlenerek güvenli kullanım sağlar.
 • Klasik ütü masası 20-30 kg taşıma kapasitesine sahipken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, 80-100 kg kapasitelidir.
 • Klasik ütü masası genellikle sac tabladan üretilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, kayın kontrplak tabla kullanılarak üretilmiştir.
 • Klasik ütü masası 2-3 mm sünger ve keçe ile kaplanırken BySolvo Aynalı Ütü Masası, 8 mm yüksek dansite süngerle desteklenmiştir.
 • Klasik ütü masasında yılda ortalama 1 örtü değiştirmek gerekirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, yıkanabilir örtüsüyle uzun süre örtü problemi yaşatmaz.
 • Klasik ütü masası pamuklu buhar geçirmeyen örtüye sahipken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, ısıya ve neme dayanıklı teflon örtü ile kaplandığı için yanma ihtimalini minimize etmiştir.
 • Klasik ütü masası fabrikasyon seri üretimle imal edilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, %100 el işçiliği ile titizlikle üretilir.
 • Klasik ütü masası oldukça geniş kullanım alanına ihtiyaç duyarken, BySolvo Aynalı Ütü Masası dar alanda rahat, ferah kullanım kolaylığı sağlar.
KOLAY KURULUM

Ürün demonte olarak size ulaşır. Paket içeriğindeki kurulum kılavuzunu ve montaj CD'sini kullanarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan BySolvo Boy Aynalı Ütü Masasını, hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

PAKETLEME VE AKSESUAR POŞETİ

Ürünler özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiş karton kutular içersinde içlerinde koruyucu strafor malzemelerle sabitlenmiş güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenmiştir.

Paket içerisinde açıklayıcı kurulum klavuzu ve ürünlerin kurulması için gerekli akseusarlar poşet içersinde mevcut halde sevk edilmektedir.


Ürün Paket İçeriği

• Kurulum Klavuzu
• Montaj Şablonu
• 6 tk duvara bağlantı vidası ve dübeli
• Kolay Kurulum Montaj CD'si
 
 
© Copyright 2013 bySolvo. Tüm hakları saklıdır.
 
Güvenli Alışveriş
 

Sitemizin güvenliği
256 BitSSL Sertifikası ile
sağlanmaktadır.

 
 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır. Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

 
Aynı Gün Kargo Garantisi
 

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur. Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.