Kadifenin yumuşaklığı, lakenin parlaklığı, MDF’nin sağlamlığı, modern ve fonksiyonel çözümlerle birleşti, BySolvo güvencesiyle kusursuz bir tasarıma dönüştü.

• BySolvo Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı, dünya boy ortalaması verileri dikkate alınarak 152 cm yüksekliğinde, 37 cm genişliğinde milimetrik hesaplar hassasiyetiyle tasarlanmıştır.

• BySolvo flotal ayna kullanılarak üretilip, bulunduğu mekana derinlik kazandırarak, mekanı büyük gösterme özelliğine sahiptir.

• Hareket kabiliyeti yüksek, lükens ayaklı BySolvo Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı, istenildiğinde duvara monte edilerek sabitlenebilmektedir.

• Hacmi ve ağırlığı minimize edildiğinden, taşınması kolaydır.

• Kahverenginin ağırlığı, beyazın göz alıcılığı, kırmızının ihtişamı ve kremin sıcaklığıyla eşyalarınızla uyumlu rengarenk BySolvo’lar aynı zamanda evinizin dekorasyonuna da ayrı bir şıklık katacaktır.
• Kullanımı ve temizliği için özel hiçbir bakım gerektirmeyen BySolvo’nun mobilya kısımları, lake boya üzerine leke tutmayan son teknoloji High Glossy ile cilalanmış, bu sayede uzun yıllar rengi ve parlaklığı koruması sağlanmıştır. Değerli eşyalarınızı güven altında tutmanız için özel çelik kilit sistemi tasarlanmıştır.

• Alt bölümde bulunan çekmesine fular, eşarp, atkı, bere gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

• Kaydırmaz özellikli raflarına kozmetik ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

• Çizilmelere karşı gözlüklerinizi koruyucu özel bölmelerde muhafaza edebilirsiniz.

• BySolvo Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı olumsuz tüm koşullar göz önünde bulundurularak, evinizin her köşesine özellikle banyo gibi nemli alanlarda bile, rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Genişletilmiş ve çeşitlendirilmiş saklama alanları, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş detayları, fonksiyonel çözümleri ve muazzam işçiliğiyle “İlk bakışta bile diğerlerinden ayrılan” BySolvo aynalı takı ve aksesuar dolabı ihtiyacınıza en uygun biçimde dizayn edilmiştir.

Kalitesi, sağlamlığı ve dayanıklılığı test edilip onaylanmış BySolvo Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı, evinizin olmazsa olmazı…
Kolyeleriniz, küpeleriniz, yüzükleriniz, bilezikleriniz, saatleriniz, fularlarınız, eşarplarınız, parfüm ve deodorantlarınız, makyaj malzemeleriniz ve değerli birçok aksesuarınız saklandıkları çekmecelerden çıkıyor BySolvo’nun ışığı kusursuz yansıtan aynalı takı dolabında geniş, düzenli, kullanışlı, estetik ve görkemli yerlerini alıyor.

KOLAY KURULUM

Ürün demonte olarak size ulaşır. Paket içeriğindeki kurulum kılavuzunu ve montaj CD’sini kullanarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan BySolvo Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabını, hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

PAKETLEME VE AKSESUAR POŞETİ

Ürünler; aynalı kapağın gövde kabininin üzerine monte edilmiş şekilde, 2 adet taşıyıcı ayak demonte bir şekilde, özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiş karton kutularda, içlerinde koruyucu strafor malzemelerle sabitlenmiş güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenmiştir.

Paket içerisinde, açıklayıcı kurulum kılavuzu ve ürünlerin kurulması için gerekli aksesuarlar poşetlenmiş bir biçimde sevk edilmektedir.


Ürün Paket İçeriği

• Kurulum Kılavuzu
• 1 adet aynalı kapak için Kristal Cam Kulp + vida
• 2 takım vida + somun + koruyucu kapak (Taşıyıcı ayakların takı dolabına montajı için)
• 2 takım metal çektirme minifix (taşıyıcı ayakların ara kayıtlarla sabitlenmesi için)
• Kolay Kurulum Montaj CD’si 
 
© Copyright 2013 bySolvo. Tüm hakları saklıdır.
 
Güvenli Alışveriş
 

Sitemizin güvenliği
256 BitSSL Sertifikası ile
sağlanmaktadır.

 
 

Gizlilik ve Güvenlik

 

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde gizlilik ve güvenlik teminatınız vardır. Ancak hizmetimiz bununla sınırlı değildir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır.

Ürününüzü teslim edecek olan kurye veya kargo firması kesinlikle ürün içeriğini bilemez.

Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar.

gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.

 
Aynı Gün Kargo Garantisi
 

Siparişleri aynı gün yükleme garantimiz mevcuttur. Siparişiniz gün içerisinde 08,30 ile 18:30 Saatleri arasında verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişiniz çalışma saatleri dışında verildiyse siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya gönderiniz teslim edilir.

Yanlış adres bilgisinden ötürü gerçekleştirilemeyen teslimatlardan sitemiz sorumlu değildir.